Про врегулювання питання застосування регуляторних актів у сферах торгівлі, послуг, відпочинку та розваг на території Красноградської міської ради

Двадцять шостого липня відбудеться чергова сесії міськради. Вона буде досить насиченою, адже порядок денний містить більше 50 пунктів. Всі проекти рішень розглянуті за засіданнях постійних комісій. Один із них передбачає припинення видачі документів дозвільного характеру у сферах торгівлі, послуг, відпочинку та розваг на території Красноградської міської ради відповідно до Положення про порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства побутового обслуговування та іншого призначення на території міста Краснограда; Положення про виносну, виїзну торгівлю та торгівлю поза магазинами в місті Краснограді, селищах Дослідне, Степове та Куми; Положення про Порядок надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг на території міста Краснограда.

Підставою для вжиття цього тимчасового заходу став лист Харківського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України.

Після прийняття всіх необхідних рішень це питання буде врегульоване.

 

Leave a Comment