До уваги громадян!

Управління праці та соціального захисту населення Красноградської райдержадміністрації нагадує, що відповідно до п.14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» із змінами та доповненнями, у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати комунальних послуг субсидія на наступний строк не  призначається, про що управління інформує особу. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення  субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості за спожиті комунальні послуги або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з  місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Тому звертаємо Вашу увагу, якщо протягом двох місяців після отримання повідомлення про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги від управління Ви не сплатили борг або не уклали договір реструктуризації заборгованості, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг буде зупинена.

Отримати будь-яку інформацію про отримання житлових субсидій можна в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 84 або за телефоном гарячої лінії: 71810.

Залишити відповідь