Деякі зміни у джерелах фінансування громадських робіт

Наразі у міській раді працює 14 громадських робітники, які наводять благоустрій у Краснограді та займаються інформуванням населення щодо порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Всі вони направлені до органу місцевого самоврядування районним центром зайнятості. До тепер заробітна плата таких робітників виплачувала з двох джерел: державного та міського бюджетів у співвідношенні 50*50.

Така форма підтримки офіційно зареєстрований безробітних існує в нашій країні не перший рік. Та зараз держава через брак коштів припиняє фінансування цього напрямку витрат. Коштів залишилося трохи більше ніж на десять днів. А далі органам місцевого самоврядування потрібно або відмовлятися від половини працівників, або збільшувати фінансування.

У Красноградській міській раді вирішили піти останнім шляхом і у п’ятницю, четвертого серпня, депутати проголосували про виділення додаткових коштів.

Коментуючи це питання, міський голова Володимир Максим зазначив, що до кінця року заробітна плата громадських фінансуватиметься з місцевого бюджету, а в 2018 році у комбінаті комунальних підприємств будуть створені додаткові робочі місця. В першу чергу вони будуть запропоновані, тим, хто добре себе зарекомендував у якості громадських працівників. Для них така форма співпраці має бути вигіднішою, адже вони матимуть стабільний заробіток і постійне місце роботи

Залишити відповідь