Наступний крок на шляху до об’єднання територіальних громад

Десятого серпня 2017 року відбулося чергове засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, до складу якої входять представники Красноградської міської, Піщанської, Зорянської, Іванівської та Кирилівської сільських рад. На засідання також були запрошені й їхні колеги з Хрестище та Миколо-Комишуватої.

Учасники зібрання обговорили план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, повноваження старостатів, роботу підприємств, установ та організацій районного чи державного підпорядкування, особливості проведення громадських обговорень. До речі, щодо останніх навіть було визначено орієнтовні строки — до кінця серпня. Отже, вже на початку вересня стане відоме остаточне рішення мешканців Красноградської міської, Піщанської, Зорянської, Іванівської та Кирилівської сільських рад щодо об’єднання цих п’яти територіальних громад.

Звернувся міський голова і до Хрестищенського та Миколо-Комишуватського сільських голів з проханням не зволікати: «Чекати можна та чи варто. У вас залишилось зовсім мало часу, щоб дати відповідь чи згодні ви рухатись з нами в одному напрямку. Якщо об’єднання відбудеться у тому форматі, про який мова йде зараз, то потім ви зможете, звичайно, доєднатись, але вже без ваших депутатів у ОТГ. Доведеться чекати наступних виборів, щоб мати змогу делегувати своїх обранців до ради».

Leave a Comment