Україна святкує День Державного Прапора

Урочисте підняття національного стягу сьогодні, 23 серпня, відбувається чи не в кожному місті. Замайорів він і над Красноградом.

Не дивлячись на прохолодну погоду, на Центральній площі міста з цієї нагоди зібралося чимало людей. Почесне право підняти прапор було надано учаснику антитерористичної операції В’ячеславу Кропивці.

До присутніх на урочистостях звернулися голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим та помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова.

Виступаючі говорили про те, що День Державного Прапора — це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують працелюбність наших людей.

Завершилося свято покладанням квітів до погруддя Тараса Шевченка.