Ще раз про сказ!

Є така категорія фільмів жахів, у яких людину хтось кусає, і вона заражається страшним смертельним вірусом. На жаль, кіношні вигадки — недалекі від реального життя.

Слово «сказ» вже давно стало крилатим і міцно ввійшло в нашу мову, позначаючи раптовий і надмірний гнів людини. Однак справжній зміст цього терміну куди більш грізний. Адже сказ — найнебезпечніше вірусне захворювання, яке після закінчення інкубаційного періоду стає невиліковним і призводить до летального результату.

Перші симптоми — порушення сну і занепокоєння. Потім виникають судоми у відповідь на яскраве світло та гучні звуки, панічний страх води, галюцинації, агресія. Закінчується все паралічем і смертю. Так виглядає сказ. Люди заражаються ним через укуси хворих тварин.

Звучить доволі моторошно та є досить простий спосіб уникнути цього. Щеплення вакциною проти сказу для домашніх тварин — найнадійніший спосіб захистити від небезпеки свого вихованця і себе.

Вакцинація тварин безкоштовна. Зробити її можна у Красноградській дільничній лікарні ветеринарної медицини (вул. Шиндлера, 112, м. Красноград).

Графік роботи:

Пн-Чт — з 08.00 до 17.00;

Пт — з 08.00 до 16.00;

Сб — з 08.00 до 12.00.

Можливий виклик лікаря за місцем проживання. Телефони для довідок: 7-16-24, 7-04-05.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту