Для освітян району навчальний рік вже розпочався

Традиційно напередодні першого вересня педагоги Красноградщини зустрічаються на серпневій конференції, яка цьогоріч пройшла 30 серпня у Будинку техніки. На неї були запрошені представники усіх навчальних закладів району, серед яких і ветерани праці, і ті, хто розпочав свій педагогічний шлях не так давно.

У роботі конференції взяли участь голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник та секретар міськради Катерина Єніна, яка від імені міського голови Володимира Максима привітала освітян району з початком нового навчального року, висловила вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії — вихованні підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних та вдячних учнів. Також вона вручила Почесну грамоту міської ради методисту районного методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Ірині Найдюк.

Про підготовку до нового начального року, впроваджені інновації, нові проекти, які будуть реалізовані майже у всіх навчальних закладах міста розповіла присутнім начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова. Окрім аналізу зробленого, педагоги намітили й основні перспективи своєї роботи на майбутнє.

На конференції, як і годиться, підбили підсумки підготовки навчальних закладів до нового учбового року. Приємно, що дитячі садочки №5 та №17, які знаходяться на балансі міської ради, були визнані одними з кращих.

   

Залишити відповідь