Знов вересень ступає на поріг

Для когось навчальний рік, що розпочався, буде перший, для інших — останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній — святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

У навчальних закладах міста, не дивлячись на по-справжньому осінню погоду з рясним дощем, сьогодні було гамірно та багатолюдно. Красноградські школи зустрічали своїх маленьких друзів — першокласників, вчителі вітали своїх учнів та нових молодих і енергійних колег.

Радість традиційного першовересневого свята із учнями та педагогічними працівниками розділили і представники Красноградської міської ради. Вони відвідали навчальні заклади міста, передали вітання від міського голови Володимира Максима та вручили школам подарунки — унікальні видання «Кобзаря», присвячені знаменній даті — 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка. Вчителів та учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка поздоровив перший заступник міського голови Григорій Кревсун, навчально-виховного комплексу №2 — секретар міськради Катерина Єніна, навчально-виховного комплексу №3 — депутат міської ради, начальник відділу благоустрою та архітектурно-будівельного контролю міськради Ольга Караптан, багатопрофільного ліцею — начальник відділу організаційної роботи та контролю міськради Катерина Худякова, гімназії «Гранд» — заступник міського голови Дмитро Стецюренко.

Урочисті лінійки, присвячені початку нового навчального року, відбулися і у місцевих вишах. Студентів та викладачів комунального закладу охорони здоров’я «Красноградський медичний коледж» і коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради вітала секретар міськради Катерина Єніна, а у професійному ліцеї — депутат міськради Анна Калантай.

         

Залишити відповідь