«Дай серцю волю, заведе в неволю»

Прем’єра фільму під такою назвою зібрала поціновувачів кіномистецтва у п’ятницю, 15 вересня, у Будинку техніки. Зала була вщент заповнена глядачами.

Слова подяки та побажань творцям стрічки висловив і міський голова Володимир Максим. У своїй промові він згадав про людину, якій студія «Творче життя» завдячує своїй появі. Володимир Хмара був неординарною особистістю. На теренах Красноградщини він відомий як учений агроном, кандидат сільськогосподарських наук, людина, що зробила значний внесок у розвиток Красноградської дослідної станції. Але діяльність Володимира Васильовича не обмежувалася лише професійними справами. Він завжди був на вістрі подій, брав активну участь у громадському житті міста, завжди відстоював інтереси громади селища Дослідне. Не даремно земляки обрали його депутатом міської ради.

Та окрім цього красноградці знають Володимира Хмару як керівника відео-студії «Творче життя». Він був режисером, постановником і натхненником творення фільмів за роботами класиків української літератури. Вже більше року, як він пішов з життя, але його справа продовжує жити. Сценарій до фільму «Дай серцю волю, заведе в неволю» написав саме Володимир Хмара, а працювали над його створенням учасники відео-студії «Творче життя».

   

Leave a Comment