Двадцять першого вересня Красноградський міський голова Володимир Максим провів нараду з керівниками дитячих садочків та позашкільних закладів освіти

Говорили про різне. Приміром, директор районного центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Вихристюк порушила питання щодо ремонту даху, керівники дошкільних навчальних закладів — збільшення вартості харчування, враховуючи постійне подорожчання продуктів харчування.

— Ціни ростуть, а норми для вихованців дитячих садочків не змінюються. За ті кошти, за які ми годували дітей півроку назад, ми маємо і зараз забезпечувати їх харчуванням, але ж всі ми знаємо, що ціни майже на всі продукти за цей час зросли, — говорять директори ДНЗ №5 та №17.

Володимир Максим запевнив, що на розгляд ради буде винесено питання збільшення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Красноградської міської ради з 01 листопада 2017 року в пропорції: 50% за рахунок міського бюджету, інша половина суми — батьківська плата.

На нараді також обговорили участь навчальних закладів в міжнародних грантових проектах з питань розвитку освіти. Це — гарна нагода вирішити нагальні проблеми та підвищити якість надання освітніх послуг, залучивши кошти інвесторів.

Залишити відповідь