Днями міський голова Володимир Максим провів зустріч із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), які в рамках проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні» презентували навчальну програму «Менеджери змін». Її головною метою є написання та впровадження проектів, які зможуть послугувати в вирішенні повсякденних питань життєдіяльності та розвитку територіальних громад. Ця програма спрямована на зміни у наданні послуг з медицини, освіти, культури та соціального захисту.

Красноградська міська рада вже має певні напрацювання в напрямку відкриття у ДНЗ №17 групи інклюзивної освіти та створення центру, який відвідуватимуть діти з особливими потребами.

Діє у місті і центр громадських ініціатив «Єдність», який також може займатися впровадженням різноманітних проектів.