У п’ятницю, 22 вересня, вокальний ансамбль «Тишенківські зорі» закладу культури с.Тишенківка відсвяткував 5-річчя своєї діяльності

Відзначити цю подію колектив вирішив у колі своїх прихильників, займаючись улюбленою справою — співом. Привітати учасників колективу з цим маленьким ювілеєм прийшло маже все село: і діти, і дорослі.

З подарунками на святкування завітали представники ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» та ПП «Агро-тест», які працюють на території Зорянської сільської ради, а сільський голова Олександр Кузьменко вручив учасникам колективу грамоти і подяки.

— Тишенківка — справжнє українське село, яке загубилося на теренах нашого району. Зовсім скоро воно увіллється у когорту, яка стане об’єднаною територіальною громадою — Красноградською. У колективу «Тишенківські зорі» багато прихильників не лише на території Зорянської міської ради, а й у місті. Було б добре, якби колектив порадував своїм виступом і красноградців.

З впевненістю можна сказати, що цей вокальний ансамбль заслуговує на звання «народний» і міська рада обов’язково сприятиме тому, щоб він його отримав, — сказала секретар міськради Катерина Єніна, передаючи вітання ювілярам від очільника Краснограда Володимира Максима.

    

Залишити відповідь