Сонечко встає і шумить трава.

Бачу стежку, де проходиш ти,

рідна ти.Вчителько моя, зоре світова,

Звідки виглядати, де тебе знайти?

Ці слова із пісні, яку знає майже кожен. Вона присвячена представникам найблагороднішої професії, адже вчитель навчив нас писати й читати перше слово в житті «мама». Потім такі, як земля, сонце, мир. А найголовніше — допоміг збагнути їх глибинний зміст, знайти своє місце в житті.

Час і прогрес відводять деякі професії в архів. Та серед не багатьох незмінних величин є одна, найвища — Учитель. І через століття він так само заходитиме в клас і вже школярам майбутніх поколінь відкриватиме незмінні величини, сіятиме добре, мудре, світле й чисте.

Саме цим людям — працівникам освіти й був присвячений захід, що відбувся сьогодні у Будинку техніки.

— Для кожного з нас слово «вчитель» — особливо близьке і дороге. Це з вами, дорогі наші наставники, ми набували знань, проходили свої перші життєві уроки, вчились дружити, розуміти світ, наполегливо йти до своєї мети.

Ви вчили нас бути наполегливими та відповідальними, не боятися труднощів, любити свою Батьківщину. Сердечна вдячність за вашу працю, за любов до своєї справи. Спасибі, що дбаєте про майбутнє нашого рідного краю та України, — з таким словами звернувся міський голова Володимир Максим до вчителів, працівників та ветеранів освітянської ниви, що були присутні на святкуванні. Під час виступу він також вручив Грамоти міської ради вихователю дошкільного навчального закладу №17 Світлані Дзех, вчителю інформатики багатопрофільного ліцею Валентині Кундеус-Манько, тренеру-викладачу відділення спортивного танцю дитячо-юнацької спортивної школи Олексію Матвійчуку, заступнику директора навчально-виховного комплексу №3 Людмилі Образцовій та керівнику гуртка «Цікава англійська» районного Центру позашкільної освіти Анні Чернятіній.