Творчий вечір біля каміну

У затишній атмосфері проходила зустріч місцевої поетеси Галини Таран з поціновувачами її таланту, яка відбулася вчора, одинадцятого жовтня, у залі засідань міської ради.

Захід без мішури — лише найважливіше: щирі емоції, добрі побажання, прекрасна поезія і гарні люди. Тепла зустріч друзів, які давно не бачилися. Кожен виступ господарки заходу — це сердечна історія про те, що болить, про мрії та сподівання, про життя.

На зустріч з Галиною Таран завітав і міський голова Володимир Максим.

— Однією із переваг моєї роботи є можливість знайомитися з різними талановитими людьми. Я пишаюся тим, що сьогодні маю честь сидіти поруч з такою прекрасною жінкою. Те, що ви робите — це диво. Всі ми знаємо літери алфавіту, але лише одиниці можуть із них творити такі чудові вірші, які заворожують, торкаються душі. Своєю поезією ви даруєте радість усім нам, — з такими словами Володимир Максим звернувся до господині заходу.

Чимало прихильників творчості поетеси завітали, щоб разом із Галиною Таран розділити радість виходу у світ її четвертої книги, яка, як і усі попередні, зачаровує своєю добротою і щирістю, простотою і, разом з тим, умінням бачити і відчувати те, що не дано кожному — безмежною красою, душевністю….

    

Leave a Comment