ОГОЛОШЕННЯ!

Державна служба зайнятості повідомляє, що українським громадянам надана можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, яка укладена між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

• опалубник — будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • арматурник — робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • лицювальник-плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
  • штукатур (штукатурні роботи).

За більш детальною інформацією звертатись до Красноградського районного центру за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, буд. 81-А або за тел. 7-17-44