Шановні отримувачі житлових субсидій!

Управління праці та соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації повідомляє, що на опалювальний період 2017-2018 років для домогосподарств, яким житлові субсидії були призначені на літній період будуть перепризначені автоматично без звернення громадян. Розмір  субсидії буде відображений у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам послуг в листопаді.

Ніяких документів або довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати. Заяву та декларацію про доходи знову необхідно було подати лише сім’ям, які орендують житло, у яких є зміни в складі сім’ї або на отримання субсидії на тверде паливо.

На новий опалювальний сезон з 1 жовтня 2017року при розрахунку розміру субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року за III і IV квартал 2017 року.

Звертаємо увагу громадян, яким житлові субсидії припинено за наявністю заборгованості по сплаті за житлово-комунальні послуги, призначення їм житлових субсидій відбудеться лише за умови повного погашення заборгованості або укладення договору реструктуризації.

Нагадуємо, якщо в період отримання житлових субсидій відбулися зміни у паспортних даних чи набули право на отримання паспорту діти від 14-ти років, зміни у складі сім’ї або було здійснено купівлю на суму, яка на дату купівлі перевищує 50 тис. гривень, необхідно обов’язково повідомити управління.

Отримати будь-яку інформацію про житлові субсидії можна  в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 84, або за телефоном гарячої лінії 71810.

Leave a Comment