В продовження теми про торгівлю на ринку біля залізничного вокзалу

Днями міський голова Володимир Максим провів чергову нараду з цього питання, на якій були присутні голова Асоціації ринків в Харківській області Юрій Мєдвєдєв, начальники залізничної станції Красноград Микола Чурносов та залізничного вокзалу Надія Ошкукова, директор центрального ринку Олександр Подчасов, представники правоохоронних органів та районного управління ГУ  Держпродспоживслужби в Харківській області.

На засідання було спростовано один із аргументів прибічників існування цього ринку. Часто від тих, хто там торгує або ж скуповується можна почути запевнення, що продукти там безпечні і підтвердженням цього, на їхню думку, є те, що ними ще ніхто не отруївся. Та чи так воно і є?

Як повідомила заступник  начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Ганна Васенко, наш район продовжує бути лідером у області за рівнем гострих кишкових інфекцій. У 80% випадків пацієнти причиною виникнення захворювання називають вживання неякісних продуктів, придбаних на стихійних ринках.

Отже питання безпечності функціонування такого місця торгівлі викликає деякі сумніви. І чи варто ризикувати, купуючи продукти у невстановлених місцях?

Leave a Comment