Наше місто вже готове бути максимально чистим

Для цього є всі технічні можливості. Цього року автопарк комбінату комунальних підприємств підприємства вже поповнився одним сміттєвозом, на черзі — ще один, тендер щодо придбання якого завершено.

Тепер черга за містянами: вони мають укласти договори на вивезення сміття і сплачувати за надані послуги.

Та мешканці приватних будинків не дуже охоче їх укладають. Дехто своє небажання аргументує тим, що у нього немає сміття. Хто ж повірить, що у сім’ї, яка проживає в домоволодінні, зовсім не залишається відходів? Куди ж вони їх дівають? Хтось викидає у контейнери біля багатоповерхівок. А мешканці квартир тоді скаржаться на те, що баки постійно переповнені. Зрозумійте, періодичність виїздів сміттєвоза напряму залежить від кількості людей, які сплачують за вивезення ТПВ.

Є й інший варіант, куди недобросовісні громадяни дівають сміття — викидають його деінде. Так виникають несанкціоновані сміттєзвалища. А ми потім бідкаємося, що місто брудне. А винні в цьому ж самі красноградці, адже сміття не з’являється з нівідкіля.

Шановні містяни!

Законом України про відходи передбачено, що кожен власник квартири або приватного будинку має укласти договір на вивезення побутових відходів. Держава надає громадянам і права, і обов’язки: право жити на чистій території і обов’язок не забруднювати її.

Пам’ятайте про це! Укладайте договори на вивезення сміття і тоді наше місто буде чистішим та охайнішим.

Leave a Comment