Вчора у залі засідань міської ради відбулася зустріч представників станції Красноград Південної залізниці, залізничного вокзалу, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Красноградського районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області, місцевого ринку, Красноградського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області та міського голови Володимира Максима з тими, хто витупає проти заборони торгівлі на залізничному вокзалі. Людей прийшло чимало. Запрошений на зібрання керівник станції Красноград Південної залізниці Микола Чурносов наголосив на тому, що земельна ділянка, на якій відбувається торгівля, — у власності Південної залізниці і там не можна вести жодну діяльність, яка не забезпечує потреби саме залізниці. Більшість присутніх у залі добре усвідомлюють те, що функціонування цього ринку — поза законом та вже ж не згідні з його закриттям.

В результаті жвавих обговорень було створено ініціативну групу, як і пропонував Володимир Максим ще на зустрічі, яка відбулася минулого тижня. З її представниками, серед яких — і ті, хто торгує на залізничному вокзалі, і ті, хто там регулярно скуповується, міський голова зустрівся декількома годинами пізніше. Ця розмова була вже більш виваженою та конструктивною.

Перемовини завершилися на позитивній ноті. Міський голова зазначив, що, не дивлячись на те, що вирішити цю проблему вже намагалися та так і не було знайдено законних шляхів врегулювання цього питання, вони разом із ініціативною групою мають спробувати ще раз відкрито знайти вихід з ситуації, яка склалася. Результат повинен влаштовувати всіх, а головне — бути законним.