Міський голова Володимир Максим взяв участь у Форумі Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»

На ньому було презентовано результати спільної роботи громад Харківщини з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Для Краснограда ця співпраця була дуже плідною. Саме завдячуючи партнерам з Німеччини у місті з’явилися: на базі Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради — Центр допомоги внутрішньо переміщеним особам та сім’ям, що потрапили в складні життєві ситуації «Єдність» та футбольний міні-майданчик, два дитячі майданчики (у Молодіжному сквері та дитячому навчальному закладі №5), спортивний майданчик (біля Красноградської дитячо-юнацької спортивної школи), тренажери (у ВСК «Пересвіт»).

Та на цьому співпраця не завершена. На черзі — новий проект. Під час Форуму досягнуто попередні домовленості щодо створення у приміщенні колишньої лінійної амбулаторії центру інклюзивної освіти для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Розпочати роботи планується навесні наступного року.

Leave a Comment