Сьогодні у залі засідань міської ради відбувся захід, приурочений до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. І ось через майже століття цей день став особливим і для нашого міста. Саме сьогодні на Красноградщині стартував проект «Мовлення громад», ініційоване Національною Радою України з питань телебачення та радіомовлення. Він передбачає заміщення технології дротового радіомовлення шляхом запровадження ефірного. Відтепер на частоті 103.2 МГц красноградці зможуть щодня почути новини про останні події у державі, районі, місті. Для цього необхідно лише мати вдома радіоприймач. Загальний обсяг мовлення складатиме 24 години на добу, 12 з яких — власне, решта — ретрансляція Першого каналу Українського радіо (програму передач українського радіо можна знайти тут — http://www.nrcu.gov.ua/schedule/period-items.html?channelID=1&date).

Як і будь-яке свято, сьогоднішній захід не обійшовся без подарунків, які підготував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він разом із очільниками районної ради Володимиром Птишником та міської ради Володимиром Максимом вручили присутнім у залі радіоприймачі. Їх отримали Почесні громадяни міста, люди, нагороджені відзнакою «За заслуги перед містом Красноградом», голови первинних ветеранських організацій, ветерани праці різних галузей і ті, хто у різні роки працював на радіо чи телебаченні.

Як зазначив Володимир Максим, відновлення роботи радіо — спільна заслуга усіх гілок влади та найбільше ми маємо за це дякувати людям поважного віку, які своїми зверненнями довели важливість цього питання. Для людей старшого покоління інколи це єдиний спосіб дізнатися про те, що відбувається в районі чи місті. Вони десятиліттями слухали новини по радіо, для них це зручно і звично. І дуже приємно, що ми все ж змогли це зробити.

   

Залишити відповідь