Сімнадцятого листопада студенти відзначають своє свято. Урочистості з цієї нагоди в Краснограді розпочалися ще вчора. А учбових закладах в честь цієї дати традиційно проводяться ігри КВК, концерти та інші заходи.

Звісно не обійшло святкування й Красноградський медичний коледж. Студентів цього навчального закладу вітали у районному Будинку культури. На захід були запрошені й керівники міста та району.

Очільник Краснограда Володимир Максим поздоровив присутніх у залі зі святом, побажав їм невичерпного творчого натхнення, наполегливості та великих успіхів у навчанні, а також висловив надію на те, що молоде покоління буде приймати активну участь у розбудові свого рідного краю. З нагоди Дня студента Володимир Максим подарував навчальному закладу один із футбольних м’ячів, презентованих місту Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).