Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки!

Споконвіків українці боронили свою волю, незалежність, прагнення до свободи. Скільки довелось пройти шляху у боротьбі із ворогами козацької доби, із царським режимом Росії, фашистськими окупантами — гітлерівцями. Але вистояли, вибороли свободу! Ціною власних життів… Здавалося б, ця боротьба відійшла в історію. Та події кінця 2013 – початку 2014 років сколихнули весь світ, не залишили байдужою жодної душі.

Революція Гідності… Вона забрала життя тих, хто бажав сам обирати своє майбутнє, майбутнє своєї країни.

Початок цієї знакової події та Помаранчевої революції 2004-го року і став приводом для проголошення 21 листопада Днем Гідності та Свободи.

З нагоди цієї дати у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновчиа відбувся захід, який зібрав разом молодь і людей старшого віку. Почесними гостями зібрання були учасники антитерористичної операції на сході України. Саме їм були адресовані слова подяки та побажань, які говорив міський голова Володимир Максим.

Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Сьогодні на сході України, патріоти нашої країни продовжують боронити нашу незалежність, наші кордони, наш мир, наш спокій. Хочеться сказати їм: «Повертайтесь живими!». А всім українцям мирного неба, світлих та щасливих днів.

Залишити відповідь