Реабілітаційний центр чи заклад інклюзивної освіти

Як повідомлялося раніше, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) готове інвестувати кошти у ремонт приміщення колишньої лінійної амбулаторії. Потрібно лише визначитись з тим, як воно буде використовуватися. Наразі є два варіанти, що саме там буде: або реабілітаційний центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями, або заклад інклюзивної освіти. Вони і обговорювалися під час засідання круглого столу, організованого Красноградскьою міською радою. В обговоренні взяли участь представники Німецького товариства міжнародного співробітництва, закладів освіти, медицини, соціальних служб, органів місцевої влади.

Думки присутніх розділилися. Одні говорили про необхідність створення центру інклюзивної освіти, де дітки з особливими потребами могли б адаптуватися до соціуму. Інші наполягали на створені закладу з фізичної реабілітації. Вони аргументували це тим, що майже у кожній міській школі створені класи інклюзивної освіти, а у ДНЗ №17 — спеціалізована група.

Підсумовуючи виступи учасників зібрання, менеджер проекту GIZ Беньямин Шедер зазначив, що вже намічено обсяг необхідних ремонтних робіт. Залишилося лише визначитися із функціональним спрямуванням закладу, адже від цього буде залежати те, яке потрібно буде обладнання. Час для прийняття остаточного рішення ще є.

  

Leave a Comment