Міська рада визнана кращою з благоустрою

Підбиття підсумків конкурсу серед органів місцевого самоврядування району відбулося на урочистостях, які проходили минулої п’ятниці в Будинку техніки. Захід був присвячений відразу двом подіям — Дню працівників органів місцевого самоврядування та 100-річчю з дати заснування районної і міської рад.

З цієї нагоди було вручено чимало відзнак. Грамоти та подяки представники органів місцевого самоврядування отримували із рук очільника Харківської обласної ради Сергія Чернова, голови райради Володимира Птишника і міського голови Володимира Максима, радника голови райдержадміністрації Валерія Кицюка, помічника-консультанта народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніни Мусатової. Чимало представників органів місцевого самоврядування району: депутатів різних рівнів, членів виконавчих комітетів, працівників міської та сільських рад цього дня були відзначені.

Володимир Максим, зокрема, отримав срібну відзнаку з нагоди сторіччя створення міської ради. Вперше було вручено і Дипломи Почесним меценатам Красноградщини. Не забули й про ветеранів органів місцевого самоврядування. Для них підготували квіти та подарунки.

Після урочистої частини на винуватці свята міста чекав концерт у виконанні як місцевих артистів, так і гостя з Харкова Олександра Кварти.

     

Leave a Comment