Впровадження навчальних програм в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)

Підтримка може виражатися різними способами: як матеріальними ресурсами, так наданням нових знань та навичок. Так думають і у GIZ. Чимало проектів на території області було реалізовано саме за кошти отримані в рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Харківською обласною радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва. Та працюють вони і в ще одному напрямку — впроваджують навчальні програми. Так, 6 грудня 2017 р. у приміщенні прес-центру Харківської обласної ради відбулася робоча зустріч за участі представників німецької федеральної компанії GIZ, Харківської обласної ради та місцевих громад Харківської області. Від Красноградської міської ради на зібранні були присутні секретар міської ради Катерина Єніна, представники відділу освіти райдержадміністрації та КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

У зустрічі взяли участь більше 40 представників місцевої влади, що опікуються сферою освіти і медицини муніципального рівня та є партнерами проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості вимушено переміщених осіб», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України та виконується компанією GIZ.

Організатори та запрошені гості обговорювали подальшу взаємодію між федеральною компанією GIZ та партнерами проекту, тематичне наповнення навчальних програм у 2018 році. Зокрема, теми, які порушувалися, були присвячені навчанню спеціалістів зі створення інклюзивного простору в освітніх закладах (школах, дошкільних установах); сучасні підходи шкільних педагогів до професійної орієнтації молоді; підвищення компетенції сімейних лікарів та психо-соціальна підтримка при взаємодії з пацієнтом; робота сімейного лікаря в умовах надзвичайних ситуацій.

Початок навчальних програм для партнерів проекту GIZ заплановано на січень 2018 року.

  

Leave a Comment