ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ!

Відповідно до розпорядження Красноградського міського голови 20 грудня 2017 року о 08:00 відбудеться засідання ХLІ-ої сесії Красноградської міської ради VІІ скликання.

Засідання постійних комісій міської ради пройдуть:

15 грудня 2017 року:

— 09:00 — засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку місті;

— 10:00 — засідання постійної комісії міської ради з соціальних питань та розвитку інфраструктури міста;

— 11:00 — засідання постійної комісії міської ради з політико-правових питань, законності, правопорядку, місцевого самоврядування;

— 12:00 — засідання постійних комісій міської ради з питань містобудування та земельних відносин і з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста.