Допомога із-за кордону

На території України з 1996 році працює представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ). Воно надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які зазнали наслідків конфлікту, протидіє торгівлі людьми, надає допомогу Уряду у боротьбі з неврегульованою міграцією та покращенні системи управління міграційними процесами, а також розробляє політику в галузі охорони здоров’я, яка враховувала б мігрантів.

Водночас Представництво в Україні долучається до популяризації культурного розмаїття та протидії ксенофобії, нетерпимості.

Протягом 20 років роботи в нашій країні МОМ допомогла близько півмільйона мігрантів (громадян України та інших держав), внутрішньо переміщених осіб, потенційних мігрантів, постраждалих від торгівлі людьми та іншим уразливим групам безпосередньо або через партнерів за проектами.

Є і серед красноградців такі, які у скрутну хвилину отримали підтримку організації.

Тому, якщо ви підпадаєте під категорію громадян, якими опікується МОМ, і потребуєте допомоги — не впадайте у відчай. Детальну інформацію про діяльність організації можна знайти тут: http://iom.org.ua/ua/mom-v-ukrayini.

У випадку, коли ви вирішили звернутися до представників МОМ — контактну інформацію можна отримати міській раді.

Залишити відповідь