Депутат міської ради Наталія Жердельова розробила два проекти, спрямовані на боротьбу з безпритульними тваринами

Один із них вже брав участь у конкурсі, інший — готовий до презентації.

Її добре знають у Краснограді, як захисницю тварин. До неї звертаються у разі необхідності мешканці громади.

Та, як сказала Наталія Жердельова під час зустрічі з виборцями, яка відбулася 22 грудня, її діяльність спрямована, в першу чергу, на захист містян від бездомних собак та котів, які нерідко несуть загрозу не лише здоров’ю, а й навіть життю красноградців.

Звітуючи перед мешканцями громади, депутатка розповіла і про інші напрямки своєї роботи. А про те, чим взагалі займалася міська рада протягом року, що минає, розповів міський голова Володимир Максим, який теж був присутній на зустрічі. Багато з того, що зроблено видно неозброєним оком — відремонтовані дороги та тротуари, освітлені вулиці, встановлені дитячі й спортивні майданчики, оновлений автопарк комбінату комунальних підприємств тощо.

Дієвою допомогою в реалізації багатьох проектів стала фінансова підтримка інвесторів, яка за рік склала трохи більше, ніж міський бюджет.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Жердельової Наталії Геннадіївни перед виборцями