УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

громадське обговорення детального плану території ділянки, площею 5,0 га з метою продажу права оренди на земельних торгах для розміщення, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Красноград, вул.Українська, 160/1, Красноградського району, Харківської області.

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань, Красноградська міська рада Харківської області повідомляє про початок процедури розгляду й врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації — детального плану території ділянки, площею 5,0 га з продажу права оренди на земельних торгах для розміщення, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Красноград, вул.Українська, 160/1, Красноградського району, Харківської області.

Основні техніко-економічні показники:

Площа в межа ДПТ — 5,0000 га,

в тому числі для розміщення, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості — 5,0000  га.

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення —  рішення сесії міської ради  від 18.10.2016 року № 6254-VII.

Детально ознайомитися з текстовими та графічними матеріалами можна у приміщенні  міської ради за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, буд. 94 або тут: Детальний план. Частина 1Детальний план. Частина 2Детальний план. Частина 3Детальний план. Частина 4Детальний план. Частина 5, Детальний план. Частина 6

Замовник детального плану території — Красноградська міська рада.

Розробник — ПП «Земстройпроект».

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості — начальник відділу благоустрою  Красноградської міської ради Караптан Ольга Володимирівна.

Громадські слухання відбудуться 31 січня 2017 року о 14 годині в актовому залі Красноградської міської ради.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Красноградську міську раду в письмовому вигляді, які повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, протягом одного місяця з моменту його опублікування, за адресою: 63304, Харківська область, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94, 1 (тел. 7-02-03).

Залишити відповідь