Мрії здійснюються

Минулого року на залізничному вокзалі станції Красноград пройшов пісенний флешмоб у виконанні колективу «Спогад» під керівництвом Почесного громадянина Краснограда Володимира Волощука та вихованців дитячої школи естетичного виховання. І тоді з’явилася мрія — провести напередодні новорічних свят для пасажирів потягів та електричок концерт. Пов’язане це з ювілеєм в житті залізниці. Сто двадцять років тому з’явилося залізничне сполучення Полтавської області з Костянтиноградом.

І ось 28 грудня у залі очікування вокзалу звучали пісні з репертуару колективу «Спогад». Це були композиції не лише про наше місто, а й жартівливі, новорічні.

Учасниками дійства стали пасажири, що очікували свого потяга, члени первинних ветеранських організації станції Краснограда та міськради, педагогічний колектив навально-виховного комплексу, доля якого тісно пов’язана із залізницею.

Долучився до заходу і міський голова Володимир Максим. Він привітав усіх зі святами та вручив учасникам колективу «Спогад» солодкі подарунки.