Місто змінюється

До такого висновку дійшли присутні на звіті депутата Красноградської міської ради Тетяни Вихристюк, який відбувся учора у приміщенні багатопрофільного ліцею. Разом із нею з мешканцями громади спілкувався міський голова Володимир Максим. Вони розповіли про роботу за звітний період: відремонтовані дороги та тротуари, реалізовані інвестиційні проекти. Завдяки залученим коштам, які майже дорівнюють річному бюджету міста, у Краснограді з’явився молодіжний хаб, футбольний і волейбольний майданчики, житло для переселенців тощо. Співпраця з німецькими партнерами продовжиться і цього року. Вже є деякі напрацювання. Навесні, наприклад, планується розпочати реконструкцію залізничної амбулаторії під реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами.

Минулого року також вдалося виконати обіцянку щодо капітального ремонту пішохідного мосту через Бородинський яр. Тепер ним безпечно пересуватися.

Активними на звіті були й містяни. Питання, які вони порушували, стосувалися різних сфер життєдіяльності Краснограда: об’єднання територіальних громад, ремонту міського стадіону та під’їзних шляхів до нього, ремонту покрівель багатоповерхівок, встановлення безкоштовних газових лічильників у квартирах, освітлення, благоустрою тощо. Всі пропозиції та зауваження занотовані, а їх виконання буде внесено до пріоритетів роботи міської ради на нинішній рік.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Вихристюк Тетяни Петрівни перед виборцями