Перша зустріч із виборцями у якості депутата міської ради

Вісімнадцяте січня 2018 року для Сергія Діколя стало не зовсім звичним днем. Він лише декілька місяців тому став депутатом міськради і вже йому треба звітувати перед виборцями про зроблене. З представниками громади Сергій Миколайович зустрічався у приміщенні Красноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка.

Не дивлячись на короткий термін передування на посаді, він мав про що розповісти. За допомогою та роз’ясненнями до нього зверталися мешканці не лише його округу. Питання стосувалися інклюзивної освіти, ремонтів тротуарів та доріг, роботи комунальних підприємств міст з прибирання обрізаних гілок дерев, встановлення дитячого ігрового майданчика у селищі Куми тощо. Ці сфери життєдіяльності міста обговорювали і безпосередньо на звіті. На більшість запитань надав вичерпні відповіді міський голова Володимир Максим, який теж був присутній на зустрічі. Вирішення інших — взято на контроль.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Діколя Сергія Миколайовича перед виборцями