Міський голова Володимир Максим відзвітував про зроблене за рік. З представниками громади від зустрівся у п’ятницю, 26 січня, у залі засідань міської ради

Про дату, час та місце звіту було оголошено через районну газету, офіційний веб-сайт міськради та соціальні мережі.

Свій виступ очільник міста розпочав із теми, яка найбільше хвилює красноградців — доріг. Про все, що зроблено міською радою у цьому напрямку, ми писали раніше. Якщо узагальнити — ремонтували дорожнє покриття на Бєльовській, Захисників України, 19 Вересня, Соборній, Лермонтова, Б. Хмельницького, Павлова, Коцюбинського, Преображенській, Благовіщенській, Шиндлера, Горького, Харківській, Короленка Українській, Московській, Транспортній, Шевченка. Оновлено тротуари на вулицях Преображенській, Захисників України, Лермонтова, Полтавській, Харківській та Соборній. Відремонтовано дві зупинки громадського транспорту, Алею Героїв Чорнобильців. Розпочато лагодження внутрішньодворових проїздів на мікрорайоні 3.

Роботи продовжаться і у 2018-му. Загалом, як зазначив Володимир Максим, на ці роботи передбачається використати не менше коштів, ніж торік.

Поділився він планами й щодо ремонту вулиці Вишневої та Української. Щодо першої — питання вже вирішено, з приводу другої ведуться перемовини із ПАТ «Укргазвидобування», вантажівки якого і руйнують дорожнє покриття.

— Немає таких галузей на території Краснограда, до допомоги яким не долучилася міськради. Машинно-тракторний парк комбінату комунальних підприємств поповнювався і за рахунок міського бюджету. Долучилися й до фінансування ремонту харчоблоку центральної районної лікарні та інших міні-проектів, реалізованих у закладах освіти. Минулого року також були виділені кошти на ремонт покрівель малозабезпеченим верстав населення, ця практика продовжиться і у нинішньому, — розповів міський голова.

Працевлаштування — ще одна тема, про яку говорив очільник Краснограда. У 2017-му на громадські оплачувані роботи було виділено 325,5 тисяч гривень. Залучатимуться безробітні до наведення благоустрою і цього року.

Не оминув Володимир Максим і питання, яке останнім часом активно обговорювалося у соціальних мережах, — знесення малих архітектурних форм, що знаходяться по вулиці Полтавській біля автовокзалу. Рішеннями судів їх передано у приватну власність. Вже є попередня домовленість із їхнім власником про демонтаж першого від автодороги ряду цих конструкцій. Там можна буде облаштувати місця для додаткового паркування автотранспорту, квітників тощо.

Зазначене питання піднімали і присутні на звіті красноградці. Вони також цікавилися, як місцева влада планує боротися із безпритульними тваринами. Дехто пропонує вдатися до радикальних дій — відстрілу. Та законодавство забороняє будь-які не гуманні способи. Один із доступних видій боротьби — стерилізація, після якої собаки втрачають агресивність та здатність розмножуватися. Ця робота на території міста проводиться з 2014-го. Щороку виділяються кошти на реалізацію відповідно програми.

Непокоїть мешканців міста і стан лікарні Шиндлера. Як повідомив Володимир Максим, проект реконструкції цієї будівлі з метою створення там хоспісу — вже готовий. Зараз тривають пошуки інвесторів для фінансування всіх необхідних робіт.

  

Залишити відповідь