Робоча поїздка народного депутата.

У п’ятницю на Красноградщину з робочим візитом завітав народний депутат України Анатолій Гіршфельд.  Під час зустрічі з міським головою Володимиром Максимом та громадою міста він ознайомився з ходом освоєння державної субвенції на будівництво волейбольного майданчика, що розмістився на мікрорайоні 3.

      Слід відмітити,  що минулий рік став роком  дієвої  співпраці громади міста та народного обранця.  Завдяки його прагненням в Краснограді  було реалізовано цілий ряд  заходів, направлених на  виконання    цільової Програми розвитку фізичної культури і  спорту на території міста. Результатом цього стало розширення спортивної інфраструктури міста на мікрорайоні 3, де  з’явилися сучасні спортивні майданчики для занять футболом та волейболом .

      Долучився народний обранець і до питань благоустрою міста, так за його сприяння Красноград отримав державну субвенцію на проведення капітального ремонту об’єкту благоустрою –  містка через Бородинський яр. На адресу міської ради надходять численні звернення від  мешканців громади з вдячністю за облаштування пішохідного переходу в зоні яру.

Як запевнив Анатолій Гіршфельд,  і цей рік стане визначальним в питаннях співпраці з міською радою та реалізації в місті цілої  проектів, що направлені на популяризацію  здорового способу життя серед населення. Найближчим часом за сприяння Народного депутата України планується будівництво спортивного  майданчика для занять стрітболом.

 

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту