Звітуємо перед громадою: депутат міської ради Ольга Караптан

Триває звітна кампанія депутатів міської ради перед виборцями. Чергова зустріч з громадою міста пройшла в Красноградському навчально – виховному комплексі № 3, де звітувала депутат Ольга Караптан, начальник відділу благоустрою міської ради.

У своєму виступі депутат проаналізувала стан виконання наказів виборців. Більшість з них було виконано. серед питань які вдалося розв’язати –  капітальний ремонт мосту через Бородинський яр в місті Краснограді,  облаштування тротуару по вулиці Преображенській,озеленення території школи, освітлення вулиць Преображенської та Горького, встановлення дорожніх знаків.

Проблемними залишаються питання капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Преображенської в напрямку вулиці Котляревського,  облаштування торговельного майданчика на території станції Красноград.       Серед  звернень, що порушували виборці:   прибирання будівельних відходів біля будинку по вулиці Преображенській, 14;  кронування кленів на подвір’ї закладу, дотримання  термінів будівництва  фізкультурно – оздоровчого комплексу, що зводиться в центрі міста, благоустрій території по вулиці Котляревського, 60;  святкування 100 річчя з дня заснування школи.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Караптан Ольги Володимирівни перед виборцями