Сергій Чернов відвідав Красноградщину

В останній день минулого тижня з робочим візитом на Красноградщині перебував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

В ході його робочої поїздки в приміщенні депутатської приймальні  відбувся особистий   прийом громадян  депутатом обласної ради.  В прийомі взяв участь міський голова Володимир Максим та перший заступник міського голови Григорій Кревсун.

Цього ж  дня Сергій Чернов відвідав щойно відкрите приміщення молодіжного хабу – сучасного  майданчика для реалізації молодіжних ідей та проектів.  Красноградська міська рада  виступила одним з ініціаторів впровадження зазначеного  проекту по створенню такої структури в нашому місті німецькою  кампанією GIZ, за кошти якої придбано обладнання та меблі для роботи хабу.   

В Красноградській центральній районній лікарні  Сергій Чернов оглянув новий флюорограф, придбаний за кошти районного бюджету.

Базове підприємство міста –  Красноградський комбінат комунальних підприємств продемонструвало зразки нової сучасної техніки, придбаної за кошти обласного, районного та міського бюджетів  та готової до роботи на об’єктах благоустрою міста.  Це вагома складова співпраці громад, що направлена на задоволення потреб міста в проведенні заходів з його  благоустрою.

Не менш важливими в діяльності Красноградського ККП є питання реконструкції освітлення міста  шляхом  впровадження енергозберігаючих заходів. В минулому році це дало можливість зекономити кошти міського бюджету  і освітлювати місто в нічні години до ранку.

Як запевнив очільник обласної ради, серед першочергових напрямків розвитку міста в 2018 році   виділення  коштів з обласного бюджету на проведення реконструкції системи освітлення найстарішої вулиці міста  –    Бєльовської,  а також закінчення робіт з будівництва фізкультурно – оздоровчого комплексу.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту