Як важко все життя до себе йти

Серед низки  культурологічних заходів, що  проводитимуться Красноградською міською радою в 2018 році, вагоме місце посідає тема  вшанування пам’яті видатного українського письменника та поета,  нашого земляка Леоніда Первомайського (Іллі Гуревича),  найвідомішого з  – поміж українських письменників єврейського походження, 110 років  від дні народження якого громадськість міста відзначатиме в травні.

Головою первинної ветеранської організації міської ради  Людмилою Меркуловою  розроблено  цикл лекцій  – презентацій на теми, пов’язані з творчістю прозаїка в розрізі тем  історії Голокосту, вічної жіночності, краси та неповторності рідного краю.

Перші такі заходи, що стосуються аналізу творчості письменника «Леонід Первомайський: український Бабель»  вже  проведено в Красноградському медичному коледжі, Красноградському навчально- виховному комплексі №3, районній бібліотеці, молодіжному хабі.

Красноградською міською радою в день пам’яті жертв Голокосту було вшановано пам’ять десятків в нічому невинних жертв  тієї трагедії, розстріляних 75 років тому в Коваленківському лісі. В церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам трагедії взяли участь секретар ради Катерина Єніна, Людмила Меркулова,  працівники  районної бібліотеки Ірина Шипакова та Вікторія Котець.

PENTAX DIGITAL CAMERA

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту