Звітуємо перед громадою: депутат міської ради Олексій Крятов

У середу 14 лютого відбувся звіт перед територіальною громадою депутата міської ради Олексія Крятова. Олексій Петрович протягом тривалого часу працює в сфері житлово – комунального господарства міста: був директором Красноградського комбінату комунальних підприємств, зараз очолює Красноградське ЖРЕП, неодноразово обирався депутатом міської ради. Тож проблеми виборців знає досконало.

В ході звіту депутат розповів про свою діяльність на виборчому окрузі, подання депутатського звернення стосовно проведення в 2018 році робіт з поточного ремонту доріг не тільки на центральних вулицях міста, й на його околицях,  а також зупинився на проблемах, пов’язаних з роботою підприємства, яке він очолює.

Під час звіту виборці порушили питання стосовно  створення в місті Краснограді центру культурного відпочинку для містян – організації демонстрації кінофільмів, проведення капітального  ремонту вулиці Української, якості послуг, що надаються Красноградським ЖРЕП, проблем   зі створенням ОСББ та управлінських кампаній  на території міста, місцевих податків та зборів.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Крятова  Олексія Петровича перед виборцями

Leave a Comment