У серці пам’ять ожива

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав вкотре зібрав біля пам’ятного знака воїнам інтернаціоналістам у невеличкому сквері нашого міста  ветеранів, колишніх воїнів – інтернаціоналістів,  представників громадськості міста,  студентську молодь.

Пройшли десятиліття з дня закінчення тієї страшної війни в Афганістані,  а рана незвіданої туги та жалю й  до цього часу продовжує кровоточити. Скільки їх юних, сповнених найсвітліших надій, пройшло через злам тієї війни.    

У цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу. Чимало ветеранів-інтернаціоналістів Красноградщини  і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищають кордони нашої Вітчизни на Сході. Дякуємо Вам за мужність і стійкість! – з такими словами до учасників урочистостей звернувся міський голова Володимир Максим, зазначивши, що кожен з них власною доблестю слугував примноженню  славних сторінок в історії рідного міста, Красноградщини.

Очільник міста взяв участь в церемонії покладання квітів до могили воїна -інтернаціоналіста Ігоря Жилки та концертно – тематичній програмі в районному Будинку культури.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту