Звітуємо перед громадою: депутати міської ради Дмитро Жданов та Анна Калантай

  Черговий звіт депутатів міської ради перед громадою міста пройшов у дошкільному підрозділі Красноградського НВК №2. Дієва співпраця поєднує Красноградську міську раду та колектив цього  дошкільного закладу.  Завдяки реалізації міні –  проектів розвитку громад «Разом в майбутнє»  в дитячій установі  здійснені заходи з енергозбереження: повністю замінено вікна та двері на енергозберігаючі.

Дмитро Жданов, головний енергетик БУ «Укрбургаз» працює в депутатському корпусі міської ради вперше, але його завжди вирізняла активна життєва позиція,  він ніколи  не стояв осторонь проблем  розвитку міста. Саме  за його ініціативи в Краснограді з’явилося освітлення в  міських скверах.

Анна Калантай, майстер виробничого навчання Красноградського професійного ліцею, неодноразово обиралася депутатом районної ради, зараз працює на потреби міської громади .

На зустрічі з виборцями красноградців цікавили проблеми: зростання тарифів за використання теплової енергії, що постачається Красноградським підприємством теплових мереж; облаштування спортивного майданчика на подвір’ї садочку;великої кількості  безпритульних тварин на мікрорайоні 3; питання  освітлення території мікрорайону; ремонту міжбудинкових проїздів та тротуарів.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Жданова Дмитра перед виборцями

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Калантай Анни перед виборцями

Залишити відповідь