На площі свято вирувало

В  Краснограді відсвяткували Масляну. Здається немає у нас більш веселого та позитивного свята, що увібрало себе славні народні традиції та історію.

За ініціативи голови районної державної адміністрації Євгена Третякова в нашому місті  відбулося районне масове гуляння «А в нас Масляна весела»    Мала площа  нашого міста в  суботу була вщент заповнена різним крамом: запашними млинцями, пухкими варениками, смачним  кулішем, наваристою  кашею. Повсюди  лилося, пилося, їлося та  веселилося.   Участь в районному святковому дійстві взяв міський голова Володимир Максим. 

А в суботу очільник міста був запрошений на святкове дійство по святкуванню Масляної  до селища Покровського Піщанської сільської ради. Участь у святі також  брав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Етно  – майданчик розгорнувся в самому центрі населеного пункту: дотепні жарти, пісні, народні гуляння – все вражало тут. Ігри, катання на конях стали справжньою родзинкою святкового дійства,  тож кожен відвідувач міг знайти собі розвагу до вподоби.

Відроджуються народні традиції та звичаї на Красноградщині.   Сподіваймося, що святкування Масляної переросте у фестиваль українського етносу півдня Слобожанського краю.

 

 

Leave a Comment