«Хочу бути терпким як яблуко з твоїх садів, Червоноградщино»

Красноградською міською радою продовжується проведення  циклу культурологічних заходів, присвячених 110  -й річниці від дня народження видатного українського поета та прозаїка  Леоніда Первомайського.

Презентація нового розділу творчих зустрічей  –  Красноград у творчості Первомайського «Хочу бути терпким як яблуко з твоїх садів, Червоноградщино»  відбулася в приміщенні Молодіжного хабу в Красноградській районній біліотеці.

Участь в заході взяли студенти Красноградського коледжу комунального закладу Харківська гуманітарно – педагогічна академія та старшокласники Красноградського НВК №3, а також гості – Василь та Галина Скринники, родина яких є культурним оберегом нашого рідного міста; Тетяна Дмитренко – автор численних поезій про рідний край, член   конгресу літераторів України.

Розробник презентації голова первинної ветеранської організації міської ради Людмила Меркулова провела велику дослідницьку роботу, проаналізувала твори нашого земляка в розрізі спогадів про рідне місто, Красноградщину.

Учасники мистецької акції долучилися до художнього слова Первомайського,  відчули його власне літературне бачення  та враження  від  споглядання тогочасних куточків нашого міста: річки Берестової, залізничного вокзалу, будинку повітвиконкому, млинів Кричевського, Ірхіна, Бєлого, вулиці Бєльовської, кінотеатрів тогочасного міста, відомих  на всю Полтавщину  костянтиноградських ярмарків та багато іншого.

Участь в заході також брали: секретар міської ради Катерина Єніна, депутати Красноградської міської ради,  працівники районної та міської бібліотек.

 

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту