Благоустрій міського цвинтарю: роботи продовжуються

Роботи по ремонту пішохідних доріжок на кладовищі № 1нашого міста продовжуються. Програмою благоустрою міста на 2108 рік передбачено виділення коштів з міського бюджету на проведення ремонту пішохідних доріжок на центральному кладовищі Краснограда.

Питання облаштування пішохідних доріжок тут неодноразово порушувалося мешканцями нашого міста під час звітів депутатів перед мешканцями територіальної громади  та їх  зустрічей з міським головою. Тож    роботи з благоустрою території старого міського цвинтаря тривають не один рік.

Міський голова Володимир Максим дав доручення керівництву Красноградського комбінату комунальних підприємств, на балансі якого знаходиться кладовище, прозвітувати перед радою щодо проведених розрахунків  по   встановлення огорожі території цвинтарю.