Затверджено звіти  виконання цільових Програм щодо ремонту доріг та тротуарів

Програма з фінансування робіт, пов’язаних з реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого та державного значення на 2017 рік  – одна з основних цільових Програм розвитку міста.  На виконання її заходів щорічно направляється близько 50% коштів з міського бюджету.

Сьогодні є незадовільним експлуатаційний стан більшості доріг на території міста з причин недофінансування на проведення капітальних і поточних ремонтних робіт. Практично половина з них уражена ямковістю, а окремі ділянки доріг міста є аварійно небезпечними. Незадовільним є благоустрій комунальних доріг: тротуари, бордюри, освітлення, відсутні умови для пересування людей з особливими потребами.

Наявні обсяги фінансування з державного і місцевого бюджетів не забезпечують нормативних термінів проведення ремонтних робіт автомобільних доріг.

В міському бюджеті на 2017 рік було  передбачено фінансовий ресурс на ремонт, реконструкцію і утримання автомобільних доріг місцевого та державного значення в обсязі 4 мільйони 200 тисяч гривень.  В минулому році

на проведення  поточного ремонту доріг та тротуарів з міського та районного бюджетів   було направлено суму , що вдвічі перевищує затверджений показник, майже 8 мільйонів гривень.   Роботи з  поточного  ремонту асфальтового покриття в місті Краснограді виконували підрядні організації: філія “Красноградське ДЕП”,  ТОВ Карлівський “Агрошляхбуд»,  ТОВ ГенБуд XXI.

Заходи з поточного ремонту доріг та тротуарів слугували збереженню існуючої мережі доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг від руйнування; дотриманню безпеки дорожнього руху; ліквідації незадовільних умов руху автотранспорту,  покращенню експлуатаційного стану доріг і вулиць комунальної власності.

Залишити відповідь