90 славних літ

Свій ювілейний день народження відзначив Григорій Максимович Білоус, нагороджений почесною відзнакою Красноградскої міської ради «За заслуги перед містом».

Півстоліття тому життєва дорога привела його, молодого науковця,  до нашого міста, де він розпочав роботу на Красноградській Дослідній станції. Тут пройдено шлях від аспіранта до кандидата сільськогосподарських наук, директора провідного сільськогосподарського підприємства.

Певно немає в селищах Дослідне, Степове та Куми людини, яка б до сьогодні не згадувала добрим словом Григорія Максимовича. Його прагненнями відбувалася  розбудова населених пунктів Красноградської міської ради:  створено розгалужену  інфраструктуру, з’явилися багатоповерхівки, в селищі Дослідне  зведено  новий науковий корпус, дитячий садок , спортивний зал.  Зміцнювалася матеріальна база підприємства:   збудовано комплекс для обробки насіння кукурудзи, критий тік, машинно –  тракторний двір.  Плідною була й наукова діяльність колективу.

Міський голова Володимир Максим привітав ювіляра з днем народження. зичив йому довгих щасливих років життя та висловив слова безмежної вдячності за вагомий неоцінений  досвід та внесок в розбудову міста.