Центру  комплексної реабілітації дітей бути

 

Плідна співпраця поєднує Красноградську міську раду та проект GIZ німецького товариства міжнародного співробітництва, за сприяння якого в нашому місті втілено в життя цілий ряд цікавих  заходів.

У п’ятницю відбулася робоча поїздка до нашого міста німецьких партнерів, що сприяють успішному втіленню   проекту доктора  Алекса Отто,  координатора  Дениса Ткачова та  їх зустріч з міським головою Володимиром Максимом.

Гості відвідали приміщення колишньої залізничної амбулаторії, де  буде реалізуватися  проект створення  міжрайонного Центру з комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.  В  перспективі  планується зробити цей Центр міжрайонним в рамках реалізації напрямків  співпраці громад сусідніх районів: Зачепилівського, Кегичівського та Сахновщинського.

Як стверджує очільник міста, реабілітація дітей в Центрі здійснюватиметься за кошти громад, а не  покладатиметься цілковито на батьків. Оптимістично налаштовані й німецькі партнери, які  запевняють,  що   заклад соціального   розпочне свою роботу восени поточного року. За сприяння міської ради планується провести заходи з благоустрою  території Центру.

Leave a Comment