В центрі уваги стан доріг

Міський голова Володимир Максим взяв участь у практикумі застосування законодавства, що проводився Харківським регіональним відділенням Асоціації міст України, тема якого «Реформування служби дорожнього господарства. Утримання та ремонт доріг».

Як зазначено на форумі, в минулому році в Україні фактично утворено державний дорожній фонд, який повністю запрацює в 2018  році, тож на ремонт доріг буде виділено втричі більше коштів  – 30 мільярдів.

На сьогодні  в державі всього 2 відсотки доріг першої категорії:  автобани та магістралі; 97 відсотків доріг загальнодержавного значення перебувають  у незадовільному стані.

Стосовно загальнодержавних доріг, що межують з Красноградом, слід зазначити, що потребує оновлення дорожнє покриття   в напрямках Красноград – Куми  та Красноград Берестовенька. На проведення поточного ремонту цих   шляхів будуть  залучені кошти обласного бюджету.

Учасники практикуму підтримали проект Положення про дорожній фонд Харківської області, який  планується затвердити  найближчим часом.

 

 

Залишити відповідь