Звіт Красноградської міської громадської організації «Рідне місто» про роботу за 2017 рік

Організація створена у 2011 році людьми не байдужими до долі рідного міста.

Своєю метою створення є  сприяння розвитку соціально-економічної сфери в місті , захист законних прав жителів і громадських інтересів у різноманітних сферах суспільного життя, а саме — благоустрій міста, проведення суботників та акцій по очищенню від сміття. Озеленення вулиць та клумб. ,налагодження та сприяння розширенню співробітництва при реалізації проектів  орієнтованих на громаду між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, та об’єднаннями на місцевому рівні.

Сприяння процесу духовного і культурного відродження шляхом безпосередньої участі у відбудові, реставрації та захисті пам’яток історії та культури.

За період існування організації пройшли зміни як у керівному складі так і збільшилась кількість членів громадської організації.

Організація тісно співпрацює з міською радою, яку очолює міський голова Макисм В.І, та секретарем Єніною К.Я., які ще з початку створення організації і до цього часу сприяють розробленню проектів програм, які проводяться на місцевому рівні.

У 2017 році громадська організація брала безпосередню участь у всіх культурних заходах, які проводились в місті, та в проведенні суботників

Дякуючи небайдужим громадянам міста наша організація отримала благодійної допомоги в сумі 31,6 тис. гривень, які були використані при проведення заходів з дня визволення міста 19 вересня — це подарунки ветеранам, подарунки обдарованим дітям були вручені при відзначенні їх міським головою, а також при проведенні акції до дня інваліда.

Я хочу висловити подяку всім жителям міста, підприємцям, які надавали благодійну допомогу, і цим внесли великий вклад для нашої діяльності та запросити всіх бажаючих долучитися до спільної справи.

Окрему подяку я хочу висловити Керівництву БУ «Укрбургаз», які також піклуються про наше місто та дозвілля. Дякуючи їм наша ялинка засяяла різнобарвними вогнями та прикрасами, помічнику народного депутата Гіршвельда А.М. Мусатовій Н. В., які допомогли коштами, щоб наші ветерани могли читати улюблену газету «Вісті Красноградщини».

Якщо у Вас є бажання зробити свій внесок у життя міста у громадської організації є ще багато проектів по озелененню міста та інше всі бажаючі можуть посильно допомогти благодійним внеском, який можна перерахувати на рахунок  громадської організації, що знаходиться у Красноградському відділенні ХГРУ «Приватбанк» у м.Красноград МФО 351533 рахунок № 26001052343744, код громадської організації 37886340.

З повагою голова  Н.М. Пеліпейченко

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту