«Одна любов на все життя — Красноград», — говорить Марія Семенівна Затерман про своє рідне місто і дуже радіє, що воно змінюється та розвивається

А порівнювати їй є з чим, адже днями відзначала своє 95-річчя. У Краснограді Марія Семенівна народилася, жила та працювала.

Зростала вона у єврейській родині, яких на той час у нашому місті було немало. Доля Марію Семенівну не балувала, як і всіх, хто пережив Другу світову. Ця війна забрала у неї найрідніших людей — тата, маму та брата. Їх, як і багатьох інших красноградських євреїв, було розстріляно влітку 1942-го у Коваленківському лісі.

На щастя, ця трагедія її не зламала. Вона закінчила Красноградський учительський інститут, але за фахом не працювала. Марії Семенівні більше до душі були цифри, тому вона вирішила здобути іншу спеціальність — бухгалтера, ким і працювала в багатьох установах нашого міста до виходу на пенсію.

Та жива вона не лише роботою. Має двох дітей. Її доньку Анну Затерман знають багато красноградців, доказом цього є те, що їй сім раз виборці довіряли представляти свої інтереси у міській раді.

Про те, як склалося її життя вона розповіла секретарю міськради Катерині Єніній, коли та завітала до Марії Семенівни, що передати поздоровлення з ювілеєм від очільника Краснограда Володимира Максима.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту